Hakkımda

Fikir Küratörü | Kaportacı | Podcaster

1997’de İstanbul’da doğdum. Lise eğitimimi Sâmiha Ayverdi Anadolu Lisesi’nde, lisans eğitimimi İstanbul Kültür Üniversitesi Reklamcılık Bölümü’nde tamamladım.

2015 yılında düşünen, okuyan, yazan ve üreten BİGENÇ’lik hayali ile Türkiye’nin en genç kadrosuna sahip BİGENÇ Derneği’ni kurarak Türkiye’nin en genç dernek başkanı oldum. Liseli öğrencilere hayal kurmayı hatırlan ve BİGENÇ’in de ilk projelerinden biri olan “Hayal Durağı” adlı projeyi tasarlayıp 3000 lise öğrencisine seminer verdim.

2017 yılında arkadaşlarımla birlikte ilk girişimimlerimiz olan kitap dönüşüm platformu kitapool.com’u ve “fikrika” adını verdiğimiz Girişim Ajansı’nı hayata geçirdik fakat başarısız olduk. Tecrübe dolu bu iki girişimin ardından sırasıyla Artaş İnşaat, Digital Partners, Türk Hava YollarıElvan, Reklamcılar Derneği ve VMLY&R  gibi kurumsal şirketlerde ve örgütlerde Kurumsal Pazarlama, Pazarlama, Marka Yönetim ve Etkinlik Yönetimi departmanlarında staj yaptım.

2018 yılında TÜBİTAK‘ın himayelerinde gerçekleşen Misyon ve Aksiyon Yolculuğu‘nun eş koordinatörlüğünü üstlendim.

2018’in sonunda “Sınırların Ötesinde Sorumluluk” anlayışıyla ortaya çıkan Young Act küresel sivil toplum örgütünün altyapı çalışmalarına başladık ve aktif olarak üzerinde çalışmaya devam ediyoruz.

2019 Mayıs itibariyle “Hayata Değer Kat” mottosuyla ethemtas.com’u yayına aldım. Bu site altında, alanında profesyonel 3 arkadaşımla birlikte markaların dijital süreçlerine değer katıyoruz. Web tasarımdan kurumsal kimliğe, fotoğraf çekiminden Google Adwords reklamlarına kadar kapsamlı bir hizmet deneyimi sunuyoruz. Bu hizmetlere ek olarak pazarlama, reklamcılık, marka ve tasarım ile ilgili yaptığım okumaları, yaşadığım deneyimleri, tasarladığım proje ve işleri paylaşıyorum.

Temmuz 2019’da  2 arkadaşımla birlikte Dijital Tekerlek adlı tekerlekli haberler sayfasını açtık. Yaklaşık bir yıldır bu dijital girişimin Kaportacı’lığını yani Marka Yöneticiliği’ni yapıyorum. 

2020 Ağustos itibariyle de 4 arkadaşımla birlikte Meseleler Podcast fikrini ortaya attık ve  internet yayıncılığına giriş yaptık. Bu podcast serisinde bir yandan gençliğe değer katacak meseleleri konuşuyoruz bir yandan da Blog sayfamızda ilham veren yazılar yazıyoruz.

Kısaca hayatın her anında üretmeye ve değer katmaya devam…

Projeler ve Markalar

Referanslar

WhatsApp chat